04 tra. 2019

SVE BOLJI USLOVI RADA U SREDNJOJ TEHNIČKOJ ŠKOLI – Rekonstruisani toaleti

U toku marta, u Srednjoj tehničkoj školi izvodile su se važne rekonstrukcije.

Na inicijativu Vijeća roditelja, te uz finansijsku podršku općine Tešanj, menadžment Škole je pokrenuo hitnu rekonstrukciju mokrih čvorova i to ženskih toaleta u centralnoj zgradi Škole i u zgradi Obdaništa gdje je  izvršena je potpuna zamjena vodovodnih instalacija, pločica i sanitarija.

Vrijednost projekta rekonstrukcije je oko 9000 KM  a veliki dio radova obavili su radnici  Škole što je olakšalo zatvaranje finasijske konstrukcije projekta.

U sklopu ove akcije potpuno je rekostruisan ženski toaleti  u zgradi Obdaništa gdje je pored rekonstrukcije vodovodnih instalacija, građevinskih radova i ugradnje novih sanitarija izvršena i zamjena dotrajale stolarije sa  novom, plastičnom stolarijom. Zamjena stolarije izvršena je uz finansijsku podršku Općine Tešanj.

Ponovo se pokazalo da je saradnja roditelja, Škole i lokalne zajednice dobitna kombinacija, te na  zadovoljstvo učenika, roditelja i uposlenika Škole, donosi sve bolje uslove za učenje i rad.